Привіт усім!

Вас вітає Ксенія Сахацька


Ксенія Сахацька

Складські порядки

Нелегко у нас в державі знайти роботу, а особливо у Львові. Одна з «численних» пропозицій – склади. Різні: продуктові, аптечні, книжкові. Пропонують офіційне працевлаштування, гідну зарплатню, ніякої спеціальної освіти не вимагають, чого б відмовлятися від такої роботи? Проте насправді…

Недавно я розмовляла з однією людиною, яка щойно звільнилася з такої «ідеальної» роботи. Мова піде про аптечний склад фірми ДП АС «Біосет» ПП «Біосет» («Біосат»). Завідує цим складом пан Ярослав Вишенський. Щоправда, не зовсім зрозуміло, в чому те його «завідування» проявляється. Тому що працівники зовсім не дотримуються порядку: вони зявляються на роботі та йдуть, коли їм заманеться. Умови праці також не найкращі: підвальне приміщення, сирість, щурі… Одного разу десь у кімнаті здох щур. Самі розумієте, сморід нестерпний. Проте, незважаючи на численні прохання працівників, завскладом не зробив нічого, щоби усунути цю проблему. Мало того, йому це здалося дотепним, і він почав кепкувати з цього приводу разом з іншими підлеглими. А щодо підлеглих, їх він, мабуть, вибирає по собі (окрім випадкових людей, які сподіваються знайти на складі необхідний для себе заробіток). Адже працівники також полюбляють знущатися одне з одного. Точніше, вони полюбляють обирати собі жертву й доводити її до сказу. Що ж завскладу на це? А йому такі витівки подобаються! Адже після них не потрібно дивитися жодного реаліті-шоу!

Гаразд, це все ще можна витримати, якщо отримуєш гідну зарплатню. Але непорядна людина буде непорядною в усьому! На склад приходить певна сума грошей, але розподілити її між працівниками повинен завсклад. По-перше, він дуже довго займається цією процедурою, адже йому не доводиться тягнути від зарплати до зарплати… По-друге, гроші діляться за якоюсь дивною системою. Людина працює за трьох, а отримує лише півтори ставки. Декому гроші за пропущені дні знімаються, а декому – ні. Куди зникає решта грошей, можна лише здогадуватись.

Отже, працювати неможливо. Що робити? Звільняємось за власним бажанням! Але й тут на Вас чекатиме сюрприз. Половина Вашої чесно заробленої зарплатні залишиться на складі для «покриття недостачі».

Сумно. Нашому брату й так важко заробити собі на хліб, а тут ще й таке… От ми й дивуємось, що найрозумніші та  найсильніші відїжджають за кордон і продають свою працю іншим державам. Не знаю, чого нам чекати в майбутньому. Мабуть, певною мірою це залежить від кожного з нас…Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0

 Мои фотоальбомы

Мои фотоальбомы


Мой хомяк

Волшебный шар

Мітки

Календар
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
ОБОЗ.ua