Привіт усім!

Вас вітає Ксенія Сахацька


Ксенія Сахацька

Бажайте - отримаєте!

Не знаю, чи хто-небудь із Вас стикався з такою річчю, як здійснення бажань. Звичайно, ми всі отримували подарунки на День народження чи батьки купляли нам велосипед за зразкове навчання. Але чи коли-небудь у Вашому житті збувалися якісь цілком безглузді бажання, про які Ви навіть не наважувалися нікого просити? При чому, збувалися з точністю до подробиць? Зі мною таке трапилося двічі.

Перший раз це сталося, коли мені було тринадцять і в мене зявилася навязлива ідея – завести гайворона. Правда, спочатку я думала, що хочу ворону, тому й сіла за книжки, щоби познайомитися з цим птахом поближче. Виявилося, що в нашому регіоні водяться лише сірі ворони, яких я тоді ще ніколи не бачила, а поруч із нами живуть гайворони або ж граки. Ці пташки дуже схожі на ворон, але стрункіші й мають тонший дзьоб. В деяких регіонах вони перелітні, а от в нас їм тепло, тому вони на зиму залишаються в містах і працюють «санітарами» - збирають з вулиць весь непотріб та бруд.

 

Тепер я принаймні знала, кого хочу. Але як же спіймати такого розумного птаха?

Мої роздуми на цю тему перервала поїздка в дитячий табір. Там була погана погода, тому ми повернулися раніше, ніж планувалося. Мене привезли додому вночі. Двері відчинила бабуся. А мама спала в дальній кімнаті, тому не знала, що я прийшла. Коли я увійшла в нашу спільну з мамою спальню, перше, що я почула, були слова: «Обережно, не наступи на гайворона!»

«На кого?»

Та коли ми увімкнули світло, мені вже не потрібні були жодні відповіді. Посеред кімнати стояв великий табурет, а на перекладині між ніжками сиділа моя мрія! Я не могла чекати до ранку, і мама мусила розповісти мені все просто посеред ночі. Отже, сталося все так.

Мама вигулювала наших собак (в нас їх тоді було дві), і коли вже збиралася додому, помітила, що собаки чимось зацікавились. Вона підійшла ближче й побачила чорного птаха, який безпорадно сидів на землі й навіть не збирався тікати від зубатої загрози. Мамі стало шкода гайворона, й вона забрала його додому. Спочатку вона подумала, що його покалічив якийсь звір, але на тілі птаха не було видно жодних поранень. Пізніше від сусідів ми дізналися історію крилатого бідолахи.

Мабуть, гайворон був хворий, і пташка-мати викинула його з гнізда. Саме тоді в лісі відпочивали наші сусіди, вони й знайшли малятко та принесли його додому. Але витерпіти в себе в домівці таку неакуратну істоту дано не  кожному, тому перші господарі приблизно за місяць пошкодували про свою доброту та відпустили птаха на волю. Але для місячного пташеняти, яке виросло в людей воля була занадто небезпечною. На цей час грак ще навіть не вмів літати. Але йому пощастило, як і мені.

Отже, тепер я мала, що хотіла. Назвала його Кларком. На честь ворони зі старого радянського фільму про Снігову Королеву. Адже асоціації з вороною мені так і не вдалося позбутися!

Моє пташенятко не було ще навіть повністю вкрите пірям і не вміло самостійно їсти. Я брала невеличкі кусочки їжі та клала йому до рота, коли він кричав. А треба сказати, що годувати його доводилося через кожну годину-дві. Тому я почувала себе молодою мамою, яка не може навіть на тривалий час відлучитися з дому. Так минуло все літо. Перед початком навчального року я почала вчити свого вихованця їсти самостійно. Йому дуже не хотілося, але довелося. Тепер я клала їжу перед ним на тарілці, і Кларк потроху навчився дзьобати її сам.

Від цього часу він став дорослішати. Спочатку ми годували його в кімнаті, але оскільки граки дуже неохайні, йому стали давати їжу на кухні. Ось тоді ми й дізналися, чому нашого малого позбавили виховання в сімї. Птах був сліпий. Коли він йшов з кімнати в кухню й назад (а він саме йшов, а не летів), він постійно натикався на різні предмети на своєму шляху.

Але від цього ми любили його не менше. Скоро гайворон вивчив нашу квартиру й чудово подорожував нею наосліп. Тоді я вирішила показати йому світ. Ми почали ходити на прогулянки. Щоби не було сумно, брали з собою ще пса та морську свинку. Всі люди на вулиці оберталися, коли бачили нашу компанію: дівчинку з гайвороном на плечі, з морською свинкою в руках і веселим псом, що бігав довкола та гавкав на всіх підряд. Треба сказати, що наші тварини також полюбили Кларка. Морська свинка цілувала його в груди, які так і не покрилися пірям, а пес супроводжував радісним гавкотом перші гракові уроки польотів. Так. Я вчила його літати. Ми ходили на стадіон, там я підкидала свого вихованця, і він летів. Спочатку невисоко й недовго, а потім все вище та вище. Єдиною бідою було те, що птах не бачив, куди приземляється, тому одного разу він ледь не став легкою здобиччю кота: коли сідав, він заплутався у сітці, що відгороджувала земельну ділянку житлового будинку. Якби я вчасно не підбігла, мій маленький друг залишився би без голови. Тренувалися літати ми навіть удома. Я «викидала» птаха з пятого поверху, а потім дуже швидко спускалася сходами вниз і підбирала його там.

Отак ми й жили: шумно та безладно, але весело. З настанням холодів у Кларка почалися дивні напади: він ні з того, ні з сього падав на спину та бився об землю крилами. Я щосили намагалася допомогти: хапала його в руки й тримала, поки напад не закінчувався. В цей період я майже не спала, бо щоночі прислухалася до свого улюбленця: чи все з ним гаразд. Але хвороба не відступала. Не памятаю, чому ми не звернулися до лікаря. Мабуть, я не знала, як, а дорослі не схотіли мені допомогти. Грак ледь пережив зиму, і навесні помер.

Звичайно, Вам ця історія може здатися зовсім невеселою, адже птах був хворий і все одно помер. Але для мене це справді було здійсненням бажання. Хоч і не надовго, але Кларк став моїм другом, я отримала те, чого хотіла. Крім того, за час його короткого життя я навчилася жертвувати собою заради допомоги іншим. Цей досвід в майбутньому дуже мені знадобився. А щодо самого птаха, думаю, він помер щасливим, адже хоча його життя тривало менше року, він отримав люблячу сімю, яку багато хто не може знайти навіть за довгі роки.

Вдруге моє бажання здійснилося зовсім недавно. І воно також стосується наших менших братів.

Раніше я ніколи не любила котів, аж доки не переїхала жити на окрему квартиру. Там я відразу завела собі котика, бо для мене на той час це була єдина тварина, яку я могла собі дозволити. Я його дуже полюбила. Ми прожили щасливо майже два роки, але коли я знову переїхала до батьків, кіт пропав. Я дуже сумувала, та скоро зрозуміла, що цей котик був даний мені, щоби охороняти мій дім (як домовик) на тій квартирі. «А що ж тепер? - думала я, - адже тут мені також потрібен охоронець!». Проте тепер я стала дорослою й мої мрії стали обмежуватися розумом. Я тільки деколи думала про нового «домовика», та одразу ж сама собі заперечувала: «Нас живе четверо у двохкімнатній квартирі, в нас є інші тварини, куди ще й кота?». Але минуло півтора роки, й мої бажання стали міцнішати. Я наважилася висловлювати їх вголос. Домашні мене не підтримували, але я продовжувала мріяти. Одного дня, це було майже три тижні тому, я почала говорити про кота з бабусею. Я точно описала його їй: він має бути таким маленьким, щоби міг поміститися на долоні. Ми поговорили, та й забули. Яким же було моє здивування, коли через кілька годин повертаючись з базару, до мене прибігло саме таке кошеня! Крім того, це був хлопчик, як я й хотіла. Я трохи повагалася, та не могла втриматися. Як же можна ігнорувати такі подарунки долі?

Тепер у нас є Кузя. Хоча мої домашні спочатку опиралися, дуже скоро вони його полюбили. А моя собака жити без нього не може. Отже, тепер у мене є новий домовик, а в кошеняти – дім.

Не бійтеся бажати! Просто будьте щирі, й Ваші бажання самі Вас знайдуть.

Це моя бабця з Кларком і морською свинкою
Таким був наш Кузя, коли я його знайшла. Це не його фото, але дуже схоже
А такий Кузя зараз. Фото так само з інтернету


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 14

Гарно пишеш. Про гайворона мені сподобалося. Їх ще називають во'ронами (' - це наголос. Бо во'рон і воро'на - різні птахи:-)) Найсумніше те, що мій папужка так само хворів, як твій улюбленець - перевертався на спину та бився об землю крилами. Але він тоді вичухався. Ми його поїли вином і натирали горілкою. Потім він ще прожив з нами 7 років і помер осінню від старості, але був калічкою - не літав. :(.

Дякую за коментар. Але все-таки ворон і гайворон - це різні речі. Ворон - це крук. Він дуже великий і живе в горах. А гайворон чи грак живе в місті. Шкода твого папужку. Тільки не можу зрозуміти, як ви його поїли вином і горілкою натирали. Він же маленький! Але добре, що він вижив. Може, якби я тоді звернулася до лікаря, мій Кларк також би одужав. Хоча, він і так був каліка.

Навіть не знаю, що сказати. Я завжди думала що птах, який тиняється в нас на вулицях - це ворон. Треба буде пориться в неті. Тоді скажу.

Я колись те саме думала про ворону. Відповідь знайшла в книзі "Жизнь животных". Цитую: "Ворон - один из наиболее крупных представителей семества вороновых, весит от 0,8 до 1,5 кг. Распространен ворон почти по всему северному полушарию. Населяет леса, пустыни и горы". "Грач - величиной примерно с ворону, но стройнее и имеет более прямой и тонкий клюв. Распространен широко по всей Европе и Азии. В северных частях ареала грач - перелетная, в южных - оседлая и кочующая птица. Как и для вороны, характерно зимование в городах, в общих с нею и галкой крупных скоплениях".

Ти класна!!!!

"Можна".Можна: Цвітна капуста, брокколі, стручкова квасоля, морква, огірки, редиска, яблуко, листовий салат, полуниця, малина, кульбаби, подорожник, листя малини, конюшина, варене яйце (і куряче, і перепелине), знежирене молоко, сир, кефір, ряжанка, дитячі сирки (наприклад "Агуша", "Тема"), м'ясне дитяче харчування ("Тіхорецкоє", козуб "Бабусі"), фруктове і овочеве дитяче харчування (без лука, картоплі, масла), пророщені зерна вівса, паростки соняшникових насіннячок (рослина, завдовжки 7-10 див.), люцерна, трава вівса і іржі, чорнослив, курага, волоські горіхи, кедрові горіхи, фундук, насіннячка гарбуза, кабачка, соняшнику, кабачок, гарбуз, патисон, буряк (краще варена), варене м'ясо курки (1 раз на тиждень, без солі, масла і спецій), сирий (рідко, нежирний і не солоний), борошняні черв'яки (личинки борошняного хрущака), сухий зерновий корм, варена греча. Вибираємо сухий корм. У зоомагазинах можна знайти зернові корми різних фірм, як російських, так і закордонних. З російських кормів краще купувати "Звірятка" (Зоомір), тому що в порівнянні з іншими вітчизняними кормами, він різноманітніший, зерно чистіше. У закордонних кормах склад дуже різноманітний, можуть бути додані вітаміни, вибирати можна за ціною або по перевазі Вашого вихованця. Я купую тільки "Vitakraft" або "Prestige", тому зможу показати Вам фотографії тільки цих кормів. "Vitakraft Menu", німецький сухий корм. "Prestige", бельгійський сухий корм. У нім немає зерна, воно перемелене і присутній в кормі у вигляді гранул- сердечок і квіточок. Знайшла недавно в зоомагазині рідкісний корм "Sluis": Корм "Sluis", Голландія. Сухий корм, як і вода, повинні бути в клітці тварини постійно. Швидкопсувні продукти треба прибирати, якщо звір не доїв їх. Фрукти і овочі треба ретельно мити. Ласощі. У зоомагазинах можна знайти і багато ласощів: дропси, бісквіти, зернові палички... Дропси. Це щось подібне до цукерок для гризунів і зайцеобразних. Смаки у дропсов разниє: шоколад, суниця, салат, морква, тропічні фрукти, суничний йогурт, йогурт і так далі Найвідоміші виробники дропсов "Vitakraft" і "Sanal". Дропси "Vitakraft" із смаком йогурту: "Хомка Святковий Обід". Ласощі для хом'яків. Містить попкорн, кукурудзяні "бомби", щільні кукурудзяні палички різних квітів, сухі овочі, ячмінні пластівці. Використовується тільки як ласощі. Не можна: Белокочанная і червонокачанна капуста, каші на молоці, лук, зелений лук, цибуля, часник, щавель, масло, жир, свіжий хліб, мигдаль, кісточки фруктів, лимон, лайм, апельсин, мандарин, гриби, мед в чистому вигляді, сіль, цукор, солоні овочі, консервовані фрукти, солодощі, картопля, екзотичні фрукти (манго, ананас, рамбутан, лічі, ківі і тому подібне). написав fgvcbasd6@rambler.ru @ 8:56 0 Коментарі: Дописати коментар Ви всі дуже добре знаєте еварин і цим мені дуже допомогли ви супер!!!

Имеется такая услуга - добровольное медицинское обслуживание (или ДМО). Она предполагает, что пациент вносит небольшую сумму за абонемент и ходит на прием в течение года не платя за каждый прием. Однако соцопросы показывают, что лишь 3% жителей города знают о такой услуге. Почему? Потому что клиникам выгоднее брать плату за каждое посещение. А если какой-нибудь сотрудник клиники посоветует добровольное медицинское обслуживание клиенту - это сулит ему увольнением. Информация о ДМО уже вызвала кучу скандалов, сразу после того как информацию об услуге рассекретил один врач. Его уволили "по собственному желанию", после того, как он посоветовал ДМО постоянному клиенту. Самое невероятное, что официальные положения по ДМО есть в открытом доступе, просто натыкались на эту информацию только случайные люди. Как отстоять свои права? О правилах предоставления такой услуги и обязанностях клиник можно узнать, сделав запрос в Яндексе: "добровольное медицинское обслуживание". Именно обслуживание, а не страхование. 34j5c6h86
RC-Реагенты 1к70. Update! Newest Research Chemicals 2017 in stock! В наличии мощные и продолжительные реагенты (1к70) SGT-78, O-2050, 5F-CUMYL-4CN-PINACA, 5F-CYPPICA наилучшего качества, наичистейшей чистоты 99%! Только у нашей лаборатории в КНР, только у компании DPS PHARMA LIMITED есть данные продукты в наличии завоевывающий рынок Европы и СНГ! Реальные и актуальные предложения для cредних и крупных оптовиков! Любые объемы доставим успешно! А так же ходовые, популярные и мощные каннабиноиды такие как ADBFC, ADB-C, AB-C, O-774, SGT-263, JWH-424 и другие популярные RC-товары a-PPV (a-PhenylpPyroValerone), Methyone, 4-MEC, a-PVP (Alfa), MDPV, PV8, a-PVT, bk-MDMA, R-MDMA, 25I-Nbome, MXE, Ethylone, 4-CMC, 3-CMC, AB-Fubinaca, AB-Pinaca, MAB-Chminaca и т.д! На подходе новые соединения каннабиноидных RC-продуктов: SGT-10, SGT-12, SGT-13, SGT-139, SGT-142, SGT-147, SGT-45, SGT-41, SGT-23, SGT-68, SGT-237, SGT-67, SGT-55. Cкидки и Акции в ходу, спешите выгодно закупиться и начать новый виток развития Вашего Международного RC-бизнеса по поставкам RC-соединений в Ваш регион напрямую от нашей компании из КНР! https://ru.drugspowerstore.com (вход на сайт через proxy, vpn, tor, анонимайзер, гугл-переводчик и т.п.) E-mail: dpsmedexport@gmail.com E-mail: dpschemicals@gmail.com E-mail: dpspharmaceuticals@gmail.com E-mail: dpspharmaltd@gmail.com Jabber: dpspharma@xmpp.jp Skype: drugspowerstore VIPole: drugspowerstore Telegram: drugspowerstore ICQ: 644359233 ----------------------------------------------------------------------------------- Hi, We wanna notify that our company DPS PHARMA Ltd is having a new stock of RC products such as: SGT-78, O-2050, 5F-CUMYL-4CN-PINACA, 5F-CYPPICA, a-PPV (a-PhenylpPyroValerone very popular and strongest analog of a-PVP), ADBFC, ADB-C, AB-C, O-774, SGT-263, JWH-424, Methyone, 4-MEC, a-PVP (Alfa), MDPV, PV8, a-PVT, bk-MDMA, R-MDMA, Pentedrone, LD-25, 25I-Nbome, MXE, Ethylone, 4-CMC, 3-CMC, AB-Fubinaca, AB-Pinaca, MAB-Chminaca, SGT-10, SGT-12, SGT-13, SGT-139, SGT-142, SGT-147, SGT-45, SGT-41, SGT-23, SGT-68, SGT-237, SGT-67, SGT-55. All products are available directly from our laboratory in China southern area. We can supply toward any country worldwide (except US and UK) by safest and fast shipping ways as well. DPS Pharma Co., Ltd|Drugs Power Store E-mail: dpsmedexport@gmail.com E-mail: dpschemicals@gmail.com E-mail: dpspharmaceuticals@gmail.com E-mail: dpspharmaltd@gmail.com Jabber: dpspharma@xmpp.jp Skype: drugspowerstore VIPole: drugspowerstore Telegram: drugspowerstore ICQ: 644359233 Website: https://www.drugspowerstore.com
благодушный веб сайт http://mutki1.biz/
изрядный сайт http://narco24.me/
достойный веб сайт http://xdoza.com/veb-kamera/

 Мои фотоальбомы

Мои фотоальбомы


Мой хомяк

Волшебный шар

Мітки

Календар
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
ОБОЗ.ua